Hakkımızda

/
Hakkımızda

KENDİ dÖVME STUDYONUZA

HOŞGELDİNİZ

2020

Tarihçe

11 Eylül 2020 tarihinde kurulan Escalade Ink, Kadıköy Göztepe Tanzimat Sokak’ta bulunan bir dövme ve piercing stüdyosudur. Bağdat Caddesine 200 metre uzaklıkta bulunan stüdyomuz, hijyeni ilke edinmiş ve üst düzey butik tarzıyla siz değerli müşterilerimizin rahatından ödün vermeden dövme, piercing ve kalıcı makyaj hizmeti almanız sağlanmıştır. Kurumsal hayattan gelen Orkun Aybay ve Aslı Aybay tarafından kurulan ve işletilen stüdyomuz, her gün büyüyen atılımlarıyla kısa sürede adını duyurmayı başarmıştır.

Stüdyomuz tamamen resmi olup, İstanbul Güzellik Uzmanları, Güzellik Salonu İşletmecileri, Kalıcı Makyajcılar ve Dövmeciler Esnaf Sanatkarlar Odası (İGDESO) üyesidir.

Dövme & Pıercıng & Kalıcı Makyaj

Servisler

Hizmetlerimizi itinayla sunuyoruz. Profesyonel ekibimizce sunulan dövme, piercing, kalıcı makyaj ve ipek kirpik eserlerimizle tanınıyoruz. Stüdyomuzda, profesyonel tasarımcılarımız ile birlikte, sizlere hayal ettiğiniz dövmenizi “ücretsiz” tasarlıyor, düşündüğünüz bölgeye oturtuyor ve kafanızdaki soru işaretlerini kaldırıyoruz. Sayısız çeşitteki titanyum ve cerrahi çelik piercinglerimizi, tek kullanımlık intraket iğneler ile vücudunuzun istediğiniz bölgesine uyguluyoruz. Kalıcı makyaj uygularımızı tamamen organik içerikli boyalarla sağlıyoruz. Tek kullanımlık ve steril mikro iğneler ile dudak renklendirme, dudak kontürü, kaş kontürü, kalıcı eyeliner, kalıcı dipliner ve profesyonel cilt bakımı uygularımızı titizlikle uyguluyoruz.

Ekibimiz

Profesyoneller

İstediğiniz türdeki dövme çeşitleri için, her biri kendi alanında uzmanlaşmış ve o tür dövmede profesyonelleşmiş sanatçılarımız ile çalışıyoruz. Biz sanatın önemini biliyoruz ve sizin fikirlerinizle daha da gelişebileceğinin farkındayız. Üst düzey stüdyomuzda, birçok seans ve saat sürebilecek dövmeleriniz için rahatınıza önem veriyoruz. Her bir dövme bölümümüzde size özel ekranlardan istediğinizi izleyebilir, dinleyebilir ve bununla birlikte evinizin rahatlığında bir dövme seansı geçirebilirsiniz. Unutmayın ki Escalade Ink’te ki sanatçılar, yıllarca kaliteli bir dövmeye sahip olabilmeniz için sanatınızı vücudunuza her zamanki titizlik ve profesyonellikle işlemektedirler.

Sizler, evinizin rahatlığında çay ve kahvenizi içerken, tasarımcılarımız ve dövme sanatçılarımız sizin hayallerinizi gerçekleştirsin…

Randevu Al